banner

Nůžkový stánek s polobokem
a prodejním stolem


Stánek s kovovou konstrukcí.

 

Nůžkový stůl zdarma.

K zapůjčenému nůžkovému stánku Vám zapůjčíme nůžkový stůl zdarma.

 

www.flasinetar-veteran.cz
 

 

 

 


Úvod »Dále vám zapůjčíme» Varný termos 8,5 litru nebo 16 litrů


        

Varný termos 8,5 litru nebo 16 litrů

Varný bojlér

img

 

Číslo produktu: 013
naše cena:
150 Kč ( Nejsme plátci DPH )

Automatický varný a udržovací termos je určen pro ohřev, přípravu a udržování teplých nápojů při varné nebo nastavené výdejní teplotě. Snadné ovládání a nastavení požadované teploty mechanickým termostatem +30 až +110°C, vypínač ON/OFF, světelná signalizace chodu a dosažení požadované teploty. Bezpečné uzavírací víko je navíc vybaveno odvzdušňovacím otvorem. Termos je vybaven přehledným vodoznakem pro zobrazení množství nápoje v zásobníku, nerezovou vanou s vylisovanou ryskou max. náplně. Topná tělesa jsou umístěna pod dnem zásobníku. Snadné dávkování nápojů díky výpustnému kohoutu ( samouzavírací Auto-stop), který je umístěn dostatečně vysoko pro snadné vkládání běžně vysokých šálků a skla. Příkon 1500W.

Půjčovné 150 Kč / den, víkend 250 Kč

NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ

Podmínky ochrany osobních údajů
Zákonným důvodem zpracování Vašich osobních údajů je Váš souhlas dávaný tímto správci ve smyslu čl. 6 odst. 1 písm. a) Nařízení Evropského parlamentu a Rady 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES. Účelem zpracování Vašich osobních údajů je zasílání daňových dokladů za pronájem systému, obchodních sdělení a činění jiných marketingových aktivit správcem vůči Vaší osobě.

 

Opište text z obrázku: *
captcha Nový obrázek

Upozornění. Správce webu si vyhrazuje právo smazat vulgární nebo takové příspěvky, které by poškozovaly zájmy správce webu.

YjA1M