banner

Nůžkový stánek s polobokem
a prodejním stolem


Stánek s kovovou konstrukcí.

 

Nůžkový stůl zdarma.

K zapůjčenému nůžkovému stánku Vám zapůjčíme nůžkový stůl zdarma.

 

www.flasinetar-veteran.cz
 

 

 

 


Úvod »» Stánek č.4.


        

Stánek č.4.

Nůžkový stánek 3 x 2 metry

img

 

Číslo produktu: 028
naše cena:
500 Kč (Nejsme plátci DPH)

Hlavní předností tohoto stánku je velmi rychlá montáž , jen pár minut pro dvě osoby.
Další výhodou je i velmi dobrá stabilita a možnost použití na nerovném terénu jelikož lze každou nohu vysunout do jiné výšky.
Spodní část (nohy) stánku jsou vyrobeny z kvalitní pozinkované oceli a horní část (pantograf) je vyrobena z vysoce kvalitního hliníku z důvodu snížení hmotnosti. Na střešní a boční zakrytí stánku je použita nepromokavá impregnovaná polyesterová tkanina s hmotností 195/1m2. 
Výška stánku je nastavitelná od 1.66 m až 2.12 m.

Všechy naše stánky mají i tři boční plachty se suchým zipem pro snadné přichycení. Za boční plachty pro naše stánky se nic nepřiplácí a jsou vždy součástí výpůjčky.

Rozměry pro přepravu 1,6 x 0,3 x 0,3 metru.

Půjčovné - den 500,- Kč.
- víkend 800,- Kč.  ( víkend  =  pátek od 12.00 hod. až pondělí 12.00 hod.).

Jak půjčovné počítáme. Potřebujete stánek například ve čtvrtek pak si stánek můžete vyzvednout již ve středu odpoledne a vrátit jej můžete až v pátek dopoledne, půjčovné bude za jeden den. V případě, že stánek vrátíte až v pátek odpoledne bude účtováno půjčovné již za dva dny.

NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ

Podmínky ochrany osobních údajů
Zákonným důvodem zpracování Vašich osobních údajů je Váš souhlas dávaný tímto správci ve smyslu čl. 6 odst. 1 písm. a) Nařízení Evropského parlamentu a Rady 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES. Účelem zpracování Vašich osobních údajů je zasílání daňových dokladů za pronájem systému, obchodních sdělení a činění jiných marketingových aktivit správcem vůči Vaší osobě.

 

Opište text z obrázku: *
captcha Nový obrázek

Upozornění. Správce webu si vyhrazuje právo smazat vulgární nebo takové příspěvky, které by poškozovaly zájmy správce webu.

YmZkYm