banner

Nůžkový stánek s polobokem
a prodejním stolem


Stánek s kovovou konstrukcí.

 

Nůžkový stůl zdarma.

K zapůjčenému nůžkovému stánku Vám zapůjčíme nůžkový stůl zdarma.

 

www.flasinetar-veteran.cz
 

 

 

 


Úvod »» Stánek č. 1


        

Stánek č. 1

Nůžkový stan 4 x 4 metry

img

 

Číslo produktu: 027
naše cena:
800 Kč (Nejsme plátci DPH)

Profesionální nůžkový stan 4 x 4 metry jehož podchozí výška je až 240 centimetru. Výhodou tohoto stanu je i velmi rychlá montáž, dobrá stabilita a možnost použití na nerovném terénu jelikož lze každou nohu vysunout do jiné výšky. Na střešní a boční zakrytí stánku je použita nepromokavá impregnovaná polyesterová tkanina s hmotností 195/1m2. 

Všechy naše stánky mají i tři boční plachty se suchým zipem pro snadné přichycení. Za boční plachty pro naše stánky se nic nepřiplácí a jsou vždy součástí výpůjčky.

Rozměry k přepravě 0,5 x 0,5 x 1,7 metru, váha cca. 50kg.

Cena za jednodenní pronájem tohoto stanu - 800,- Kč

Cena za pronájem na víkend 1.200,- Kč. (víkend = pátek od 12.00 hodin do pondělí 12.00 hodin.)

Jak půjčovné počítáme. Potřebujete stánek například ve čtvrtek pak si stánek můžete vyzvednout již ve středu odpoledne a vrátit jej můžete až v pátek dopoledne, půjčovné bude za jeden den. V případě, že stánek vrátíte až v pátek odpoledne bude účtováno půjčovné již za dva dny.

NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ

Podmínky ochrany osobních údajů
Zákonným důvodem zpracování Vašich osobních údajů je Váš souhlas dávaný tímto správci ve smyslu čl. 6 odst. 1 písm. a) Nařízení Evropského parlamentu a Rady 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES. Účelem zpracování Vašich osobních údajů je zasílání daňových dokladů za pronájem systému, obchodních sdělení a činění jiných marketingových aktivit správcem vůči Vaší osobě.

 

Opište text z obrázku: *
captcha Nový obrázek

Upozornění. Správce webu si vyhrazuje právo smazat vulgární nebo takové příspěvky, které by poškozovaly zájmy správce webu.

M2NiM